Infolinia: +48 606 909 916 AngielskiNiemieckiPolski

MTCA

Usługi Przegląd

Reputację naszej firmy kształtujemy przez świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Nawiązujemy osobiste relacja z Klientami, dzięki czemu rozumiemy ich potrzeby i możemy ich jeszcze lepiej wspierać działania związane z realizacją celów biznesowych. Oprócz kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej i audytorskiej, oferujemy również usługi doradztwa biznesowego. Polegając naszym doświadczeniu i wiedzy, Klienci MTCA mogą skoncentrować się na rozwoju swej podstawowej i poprawie wyników finansowych.

Usługi księgowe

Precyzyjne ujmowanie zdarzeń gospodarczych stanowi podstawę sukcesu biznesowego. Będąc spółką biegłych rewidentów i doradców podatkowych pomagamy naszym polskim i międzynarodowym klientom przebrnąć przez gąszcz przepisów, chroniąc ich przed ryzykiem błędnego zastosowania prawa podatkowego.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Audyty

Jesteśmy podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych. Nasze audyty i inne usługi poświadczające mają na celu dostarczenie opinii i raportów wykorzystywanych przez Klientów, inwestorów i inne zainteresowane strony. Nasze podejście oraz metodologię prowadzenia audytów dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Doradztwo podatkowe

Wykonujemy usługi doradztwa podatkowego w zakresie opodatkowania podatkiem VAT, CIT, PIT i PCC. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, optymalizacji podatkowej transakcji międzynarodowych oraz zarządzania ryzykiem cen transferowych. Naszym priorytetem jest dostarczanie Klientom optymalnych rozwiązań prowadzących do podejmowania trafnych i racjonalnych decyzji biznesowych.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Doradztwo biznesowe

Oprócz usług księgowych, audytu i podatków, które stanowią główny trzon naszej działalności, świadczymy również dodatkowe usługi obejmujące między innymi wsparcie w projektach Due Diligence i wyceny przedsiębiorstw. Oferujemy pełen zakres usług zastrzeżonych dla Biegłych Rewidentów zgodnie z polskim prawem.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i warsztaty w języku polskim i angielskim z wybranych zagadnień księgowych i biznesowych dostosowując je do określonych potrzeb lub branż naszych Klientów. Organizujemy szkolenia w naszej siedzibie w Wiśniowy Business Park przy ulicy Iłżeckiej 26 w Warszawie, na miejscu u Klientów lub w uzgodnionym miejscu i czasie na terenie całego kraju.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

en