AngielskiNiemieckiPolski

MTCA

Jakość pracy

Jako organizacja promujemy bezkompromisowe przestrzeganie najwyższych standardów jakości i profesjonalizmu z korzyścią dla naszych Klientów. Oprócz tego, będąc firmą zrzeszoną w Krajowej Izbie Biegłych Rewidentów, zobowiązani jesteśmy do przestrzegania polskich i międzynarodowych standardów w zakresie rzetelności, bezstronności, kompetencji zawodowych, tajemnicy zawodowej i niezależności określonych w Kodeksie Etyki Zawodowych Księgowych wydanym przez Międzynarodową Federację Księgowych, jak i polskich i międzynarodowych standardów rewizji finansowej.

Promowanie kultury zorientowanej na jakość

Podczas szkoleń i przy okazji ocen pracowniczych dokładamy wszelkich starań, aby zaszczepić i promować wśród pracowników kulturę pracy zorientowaną na zapewnienie najwyższej jakości usług księgowych i rewizji finansowej.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Wykupiliśmy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej chroniące nas i naszych Klientów przed ryzykiem pomyłki.

Rekrutujemy najlepszych pracowników

Aby być atrakcyjnym dla najbardziej wymagających Klientów i spełniać wyśrubowane oczekiwania jakościowe, dokładamy wszelkich starań by przyciągnąć i utrzymać w firmie najlepszych pracowników.

Znamy naszych Klientów

Ponieważ staramy się być traktowani przez naszych Klientów jak partner i doradca w biznesie, ogromną wagę przywiązujemy do zrozumienia wyzwań i trudności z jakimi borykają się nasi Klienci. W tym celu regularnie spotykamy się nimi, wspólnie poszukując możliwości poprawy wyników biznesowych i finansowych.
en