AngielskiNiemieckiPolski

MTCA

O nas - Profil firmy

MT Chartered Accountants jest niezależną firmą świadczącą profesjonalne usługi księgowe, płacowe, audytorskie i doradztwa podatkowego. Firma została założona przez Monikę Tarnowską, biegłego rewidenta wpisanego na listę biegłych rewidentów pod numerem 11400. Monika przygodę z finansami rozpoczęła w roku 1997 w działach audytu „Wielkiej Czwórki” (KPMG i Ernst & Young), by przejść do biznesu, gdzie zajmowała wysokie stanowiska w międzynarodowych korporacjach, pracując jako Kontroler Finansowy, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu.
 

Nasze wartości

Będąc profesjonalną firmą księgową jesteśmy zobowiązani do utrzymania najwyższego poziomu profesjonalizmu i zawsze skupiamy się na potrzebach naszych Klientów, służąc im osobistym zaangażowaniem i kreatywnością.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Społeczna odpowiedzialność

W MT Chartered Accountants poważnie myślimy o odpowiedzialności społecznej biznesu. Nasze działania w tym zakresie skupiają się na dwóch kluczowych obszarach, jakimi są ludzie i środowisko.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Jakość pracy

Jako organizacja promujemy bezkompromisowe przestrzeganie najwyższych standardów jakości i profesjonalizmu z korzyścią dla naszych Klientów.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Studia przypadków

W naszej firmie podjęliśmy zobowiązanie zapewnienia najwyższego poziomu usług z korzyścią dla naszych Klientów. Jesteśmy dumni z tego, że udaje nam się z tego zobowiązania wywiązywać również z zachowaniem wysokich standardów uczciwości i niezależności.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

en