Infolinia: +48 606 909 916 AngielskiNiemieckiPolski

MTCA

Nasze wartości

Będąc profesjonalną firmą księgową jesteśmy zobowiązani do utrzymania najwyższego poziomu profesjonalizmu i zawsze skupiamy się na potrzebach naszych Klientów, służąc im osobistym zaangażowaniem i kreatywnością. Zobowiązanie to znajduje odzwierciedlenie w następujących wartościach:

Profesjonalizm

Łączymy wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić niezawodną obsługę naszych Klientów. Dążymy do doskonałości we wszystkich obszarach działalności

Uczciwość

Kierujemy się zasadami uczciwości zawodowej i osobistej we wszystkich relacjach biznesowych oraz podejmujemy działania, które są zgodne z prawem i etyczne. Oprócz tego, będąc zrzeszeni w Krajowej Izbie Biegłych Rewidentów, jesteśmy zobowiązani do przestrzegania się do najwyższych standardów zawartych w Kodeksie Etyki Zawodowych Księgowych wydanym przez Międzynarodową Federację Księgowych.

Dążenie do doskonałości

Wykorzystujemy posiadane doświadczenie, aby zapewnić niezawodną profesjonalną obsługę naszych Klientów. Dążymy do doskonałości we wszystkich obszarach działalności poprzez wspieranie środowiska nieustannego uczenia się i organizacyjnej efektywności.

Osobiste podejście

Naszą misją jest indywidualne podejście do wszystkich naszych Klientów i szczere zainteresowanie prowadzoną przez nich działalnością. Nasz rozwój niebyły możliwy bez finansowego sukcesu naszych Klientów.

Elastyczność

Ofertę usług zawsze dopasowujemy do określonych wymagań naszych Klientów!

Silne relacje z klientami

Tworzymy trwałe partnerstwa z Klientami. Poświęcamy czas by zrozumieć ich biznes i świadczyć usługi o najwyższej jakości.

Poufność

Wdrożyliśmy procedury służące zapewnieniu poufności wszelkich danych przekazywanych nam przez Klientów.
en