Infolinia: +48 606 909 916 AngielskiNiemieckiPolski

MTCA

Kariera

W MTCA zdajemy sobie sprawę z faktu, że ludzie są najważniejszym aktywem i fundamentem, na którym można budować sukces firmy księgowej. Dlatego stawiamy na rozwój naszych pracowników między innymi przez udział w szkoleniach, dzięki którym mogą podnosić swoje kwalifikacje. Jeśli właśnie rozpoczynasz karierę zawodową w księgowości lub szukasz możliwości awansu, zgłoś się do nas.

Kariera w MTCA

Jeśli właśnie rozpoczynasz karierę zawodową w księgowości lub szukasz możliwości awansu, zgłoś się do nas. MTCA rekrutuje ludzi łączących pasję do obsługi Klienta z najwyższym poziomem wiedzy, umiejętności i kwalifikacji.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowiska Starszej Księgowej / Kierownika Zespołu Księgowego i Asystenta w Dziale Audytu. Jeśli uważasz, że Twoje kwalifikacje pokrywają się z wymaganiami przedstawionymi poniżej, wyślij nam swoje CV na adres mtarnowska@mtca.pl.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Szkolenia i rozwój zawodowy

Doskonale wiemy, że do zapewnienia najwyższego poziomu oferowanych usług niezbędni są pracownicy dobrze wyszkoleni i wyposażeni w najnowszą wiedzę księgową i podatkową.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Korzyści

Naszym pracownikom oferujemy wspaniałe możliwości rozwoju kariery zawodowej i wynagrodzenie odpowiadające ich umiejętnościom i wkładowi w rozwój firmy.
 
CZYTAJ WIĘCEJ >>>

en